سه‌شنبه 4 خرداد‌ماه سال 1389 ساعت 12:01 ب.ظ

راههای پول درآوردن (برای آن دسته از عزیزانی که دوست دارن پولدار باشند..!!)

1-قانون بقای فشار...!!

قبل از هر چیز باید از نظر روحی آماده باشید ، چرا که اگر تا قبل از پولدار شدن فشارهای جسمی زیادی تحمل میکردید ،حال باید فشارهای روحی بسیاری متحمل شوید..!!

فشار ثابت است ،اما از جایی به جایی دیگر منتقل میشود!!(این فشار ممکن است همراه با صداهایی نیز باشد..!!).مثلا باید خودتان را برای شنیدن القابی بس بی ادبی آماده کنید..!!(خرمایه ،بچه سوسول ....)

خرمایه:

خر در ادبیات ما نماد شدت و بی نهایتی است!!

خرخون یعنی کسی که به شدت درس میخواند و در اینجا یعنی کسی که به شدت مایه دار است!!(البته توصیه ی ما این است که خودتان را به یکی از این دست افراد بچسبانید تا راهتا ن در آینده هموار شود و فحش خورتان ملس.!!)

بچه سوسول:

بچه سوسو ل یا قرتی همان موجودی است که عمومآ همه به او توجه دارند(انصافا هم توجه داشتنی هم هستند..!!)

مثلا لباسهایشان برایشان کوچک است ، به طوری که از هر عضو بدنشان چندسانتی متری برای نمونه بیرون است..!!

حتی دستمال کاغذیشان هم مارک D & G است و بجای پدر ، ددی دارند!!کلا در عمر پر برکتشان سوار اتوبوس نشده و وقتی می گویی اتوبوس ،همچین میگویند "" پیف"" که انگار گفته ای کلاب  به روتان فلان..!!

2-انتخاب درست...!!

از قدیم گفته اند پدر و مادر پولدار، گلی هستند از گلهای بهشت..!!بنابراین انتخاب پدر و ماد ر مناسب خیلی مهم است..!! الان که در حال خواندن این مطلب هستید یه خورده دیر شده..!! برای آنکه دلتان را بسوزانیم باید بگوییم که پدر و مادر مناسب معمولا رفقای مناسبی هم دارند و همین کافی است که شما با مدرک دیپلم ادبیات فارسی دری ، بشوید رئیس هیئت علمی رشته متافیزیک...!!

3-زیر زمینی...!!

یکی از راههای درآمد زایی در کشور های پیشرفته ی دنیا ، تکثیر فیلم ها ی در انتظار اکران به صورت سی دی و فروش آنهاست.!! البته در کشور ما آنقدر دست زیاد شده که فیلمی که هنوز در مرحله ی تدوین است را میدزدند ، خودشان زودتر تدوین میکنند و به صورت سی دی می فروشند...!!

تهیه بلوتوث و امثالهم از زندگی شخصی بازیگران و فروش آنها هم درآمد خوبی دارد..!!مثلا محمدرضا گلزار در حال پاک کردن لپه برای پخت شام قیمه در مهمانی شبانه..!!

فروش مواد پروازی یا فضایی..!!(تریاک ، حشیش ، شیشه ، شیشه پاکن ، علف ....)

این کار نیز بسیار درآمدزا است ، منتها در کشور ما بازار کارش اشباع شده است..!!

4-تلاش...!!

از همه چیز بگذریم ، تلاش و پشتکار داشتن و انگیزه ی واقعی برای پول درآوردن ، هیچ اهمیتی ندارد..!! فقط موارد بالا را باید لحاظ نمود..!!

 

عکس+موزیک+نرم افزار و ... هرچی که بخای هست

آهنگ زیبای فاصله ها از علی لهراسبی

جدیدترین کدهای موزیک در آسمان