X
تبلیغات
زولا
جمعه 8 مرداد‌ماه سال 1389 ساعت 06:00 ب.ظ

اینها کارهایی است که باید برای خانمتان انجام دهید ، که البته 5 مورد آخر برای هر دو طرف مفید است.


1- خانمها از اینکه همسرشان در مورد نوع لباس پوشیدن و نوع ارایش کردن پیشنهاد بدهند یا انتقاد بکنند خیلی خوشحال میشوند چرا که می فهمند برای شوهرشان اهمیت دارند.


2- همیشه با ملایمت با اون صحبت کنید زمانی که حرف میزند به چشمانش نگاه کنید.


3- زنان از اینکه توسط همسرشان نوازش شوند لذت میبرند بهتر است آنها در آغوش بگیرید با موهای آنها بازی کنید با بوسه ای داغ برروی پیشانی صورت آنرا از نعمت احساس آرامش کردن بهره مند سازید.


4- بعضی وقتها بهتره از سرکار که به منزل تشریف میاورید دست خالی نیامده و حتی با یه شاخه گل کوجک هم که شده او را غافلگیر کنید حتما احتیاجی نیست که برای غافلگیر شدن از سرویس طلا یا ... استفاده کنید چرا که زن شما از توانایی مالی شما با خبر است.


5-بهتر است قبل از برقراری رابطه ج..ن..س...ی او را مطلع کنید چرا که امکان دارد در شرایطی نباشند که تمایل به برقراری رابطه داشته باشند در این صورت با بد اخلاقی با او رفتار نکنید و این رابطه را به زمان دیگری موکول کنید.

6- آقایان باید چند تاریخ را حتما یادداشت کنند و به خاطر بسپارند تاریخ ازدواج ، تاریخ تولد همسر و ولنتاین هم امروزه اضافه شده . بهتر است برای این سه تاریخ پس اندازی داشته باشید.


7- گردش و تفریح از کارهای واجب در طول زندگی میباشد همانطور که کسب درآمد وظیفه شما میباشد به همان مقدار درست و بجا خرج کردن هم واجب میباشد.

8- زنان عادت دارند یک حرف را چند بار تکرار کنند بهتر است با این قضییه کنار بیایید چون راه درمان ندارد.


9- دز هنگامی که در دوران قا.ئد.گی (Period)هستند در رفتارهای انها تغییراتی صورت میگیرد که موقتی هستند کم حوصلگی زود عصبانی شدن احتیاج به هم صحبت و در برخی موارد احتیاج به رابطه جنسی در این دوران وجود دارد.


10- پوشیدن لباسهای شیک و ترو تمیز استفاده از عطرهای خوشبو کفش همیشه واکس زده دور انداختن جواربهای سوراخ موهای مرتب روی خندان روابط عمومی بالا نکاتی هستند که حتما شما میدانید و انجام میدهید.


11- بهتر است در جمع بجای استفاده از واژه تو از واژه شما استفاده کنید احترام گذاشتن را فراموش نکنید.


12- رابطه خود با رفقای مجرد خود را اگرچه صمیمی هم که باشند در حد تماس تلفنی و ملاقات یک جلسه در ماه ادامه دهید اگر قصد دعوت کردن دوست مجرد خود را به منزل دارید قبلش با همسرتان هماهنگی کنید بهتر است دوستان مجرد و متاهل خود را دریک جلسه دعوت کنید تا دوست مجرد شما تشویق به ازدواج کردن بشود هرگز به خانه دوست مجرد خود نروید.


13- لج و لجبازی نکنید که زندگی را به آتش میکشد بهتر است شما همسرتان را شرمنده کنید پیش ار اینکه اون اینکار را انجام دهد.


14- هروقت تو یه رابطه غرور و مردونیگتون رو فراموش کردید اول فاتحه ی رابطه هه رو بخونید، بعدشم برای بقیه ی زندگیتون فاتحه ی شخصیت شامختون رو! یادتون باشه، هیچی برای یه مرد بدتر از زیر پا گذاشتن غرور و شخصیتش نیست(گاهی حتی آقایون اینکارو می کنن بدون اینکه خودشون متوجه باشن). یعنی عمو جان، شما اگه تو یه رابطه هم بیش از حد و اندازه و عرفش بخوای عرق بریزی و مایه بذاری تنها چیزی که از دست می دی غرور خودته. ناز بکشید، جنتلمنانه رفتار کنید، محبت کنید، اما غرور هم داشته باشید. اینا اصلا باهم در تضاد نیستن.


15- خلاقیت داشته باشید و واسه نشون دادن علاقتون به همسرتون کارای جدید کشف کنید. مثلا وقتی میره سراغ مسواک زدن و میبینه قبلا یه نفر خمیر دندون زده رو مسواکش و تو لیوان گذاشته جلوی آینه ، حس میکنه یه نفر همیشه به فکرشه (البته این کارارو هر روز نکنیدا).....
برگرفته از.....joke4iran.blogspot.com

عکس+موزیک+نرم افزار و ... هرچی که بخای هست

آهنگ زیبای فاصله ها از علی لهراسبی

جدیدترین کدهای موزیک در آسمان